Hakkımızda

edebiyatimiz.com’a Hoş Geldiniz!

Edebiyatımızın derinliklerine dalmaya hazır mısınız? edebiyatimiz.com olarak, siz değerli okuyucularımıza Türk dili ve edebiyatı dersinin kapılarını aralıyoruz. Amacımız, derslerinize yardımcı olmak, sınavlara hazırlanırken sizlerin yanında bulunmaktır.

Biz Kimiz?

Biz, Türk dili ve edebiyatı alanında uzman kadromuzla, bu alanda bilgi ve tecrübelerimizi paylaşmak isteyen bir grup edebiyat öğretmeniyiz. edebiyatimiz.com, bir lise öğrencisinin Türk dili ve edebiyatı dersi hakkındaki tüm ihtiyaçlarına cevap verecek geniş bir yelpazede içerik sunmayı hedefleyen bir platformdur.

Ne Yapıyoruz?

Sitemizde, yenilenen Türk dili ve edebiyatı müfredatına uygun makaleler ve online testler bulabilirsiniz. Ayrıca, üniversite hazırlığı yolunda Türkçe ve edebiyat sınavları için tüm gereksinimlerinizi sitemizden ücretsiz biçimde karşılayabiliriniz.

Vizyonumuz

Edebiyatı sevdirmek ve bu alandaki bilgi birikimini artırmak en büyük hedefimizdir. Edebiyatimiz.com, edebi eserlerin derinlemesine incelendiği, yeni yazarların keşfedildiği ve edebiyatın her yönüyle tartışıldığı bir platform olmayı amaçlamaktadır.

Misyonumuz

Okuyucularımıza kaliteli ve özgün içerikler sunarak edebiyat dünyasına katkıda bulunmak. Öğrencilerin sınavlara hazırlıkta ilk başvuracağı kaynak haline gelmek, edebiyatı daha geniş kitlelere ulaştırarak, bu alanda farkındalık yaratmak ve edebi zevkleri geliştirmek.